background

Mushing

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
517 42 Doudleby nad Orlicí

Do povědomí veřejnosti se dostalo toto sportovní odvětví, při záchraně dětí ohrožených záškrtem při epidemii ve městě Nome na Aljašce v lednu 1925. Tehdy za tvrdých severských podmínek dovezli musheři a jejich psi očkovací sérum a dokázali pomoci a potvrdili soudružnost člověka a čtyřnohého přítele. V dnešní době je to sportovní odvětví a zároveň touha po romantice a zážitku při jízdě zasněženou krajinou, které je spjato... celý popis

Do povědomí veřejnosti se dostalo toto sportovní odvětví, při záchraně dětí ohrožených záškrtem při epidemii ve městě Nome na Aljašce v lednu 1925. Tehdy za tvrdých severských podmínek dovezli musheři a jejich psi očkovací sérum a dokázali pomoci a potvrdili soudružnost člověka a čtyřnohého přítele. V dnešní době je to sportovní odvětví a zároveň touha po romantice a zážitku při jízdě zasněženou krajinou, které je spjato se severskými plemeny Sibiřského husky a Aljašského malamuta, s kterými prožijete mnoho dobrodružství a zajímavých cest. Náš tým skládá z plemene Alaskan husky, jsou to kříženci s enormní odolností a chutí pracovat. Těšíme se s Vámi na adrenalinové zážitky! Možné zakoupit jízdu psím spřežením formou dárkového poukazu!

Telefon: 775 154 840
E-mail: pelant.michal@seznam.cz
Web: www.alaskanhusky.websnadno.cz
GPS: 50°6'26.46"N 16°15'40.13"E
283 m nad mořem


Zpět na informace o objektu
Kategorie
 • mushing - jízdy se psím spřežením
  celoroční provoz
  Akceptované platby faktura (bankovní převod), hotově české koruny
  Je třeba opravit údaje?
  Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)

  Dostupnost

  Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  Nejbližší vlakové zastávky
  Nejbližší autobusové zastávky
  Nejbližší letiště